Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cenk Eren, özel hayatıyla ilgili ilginç bir itirafta bulundu
Cenk Eren, özel hayatıyla ilgili ilginç bir itirafta bulundu
Şarkıcı Cenk Eren, geçmişte Seren Serengil ile evlenmeyi çok istediğini, iki kez şansını denemeye niyetlendiğini ancak Serengil'in Cengiz İmren ve sonrasında Musa Aytun ile evlenmeyi tercih ettiğini söyledi.
Magazin 30 Temmuz 2017 - 14:02

Ünlü şarkıcı Cenk Eren, önceki gece ‘Thor by Alkoçlar Exclusive Otel’de düzenlenen Bodrum Geceleri’nde sahne aldı. Sanatçı, yorumladığı şarkılarla kendisini dinlemeye gelen tatilcileri eğlendirdi. ”Bugünkü Aklım Olsaydı” isimli parçasını seslendirirken dinleyicilerine ”Bugün ki aklınız olsaydı ne yapardınız?” sorusunu yönelten başarılı müzisyen, şarkının sonunda ise ilginç bir itirafta bulundu.
“SEREN ŞARKICIYLA EVLENDİ” 
Kendisini dinlemeye gelen konuklar arasında yer alan Seren Serengil’i işaret eden Eren, ”Bugünkü aklım olsa Seren’le evlenirdim. ‘Benimle evlenmez’ diye düşündüm ama o gitti şarkıcıyla evlendi. Boşandı… Sonra tam şansımı bir kez daha deneyecektim ki; yine evlendi” dedi. Daha sonra Seren Serengil’i sahnesine davet eden Eren, kendisi ile düet yaptı.

seren-serengil-cenk-eren-2
Seren Serengil, geçmişte arabesk şarkıcısı Cengiz İmren ile evlenmişti.