Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ceren El Roman Mehmet Ali Erbil’le çıkan aşk iddialarını yalanladı
Ceren El Roman Mehmet Ali Erbil’le çıkan aşk iddialarını yalanladı
Rafet El Roman'ın eşi Ceren El Roman hakkında Mehmet Ali Erbil'le çıkan aşk dedikodularına yanıt verdi.
Magazin 24 Temmuz 2016 - 14:44

Bir süredir eşi Rafet El Roman ile arası bozuk olan Ceren El Roman’ın, Mehmet Ali Erbil’le aşk yaşadığı iddiaları dün sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Mehmet Ali Erbil sessizliğini korurken, Ceren El Roman, bir basın açıklamasıyla çıkan haberlerin ‘gerçeği yansıtmadığını’ açıkladı.

İLGİLİ HABERCeren El Roman ve Mehmet Ali Erbil aşk yaşıyorCeren El Roman ve Mehmet Ali Erbil aşk yaşıyor

İFTAR FOTOĞRAFI ÇARPITILDI

mali
Ceren El Roman, yayılan o fotoğrafın Erbil’in kızı Sezin Erbil Yazgan’ın evindeki iftar davetinde çekilmiş olduğunu, yakın arkadaşının babasının kendi babası, ve ağabeyi gibi olduğunu açıkladı.

Ayrıca Ceren El Roman, geniş bir iftar masasında çekilmiş bu fotoğraftan sadece kendisi ve Erbil’in olduğu kısmı keserek, asılsız haber yapanları da mahkemeye vereceğini söyledi.

cerenrafet

RAFET EL ROMAN SUSKUNLUĞUNU BOZDU

Çıkan iddialar hakkında yorum yapmayan Rafet El Roman suskunluğunu bozdu: “Ceren Kaplakarslan ile Almanya'da gerçekleştirmiş olduğumuz evliliğimizi bitirmek üzere, 18 Mart 2016 tarihinde Frankfurt Aile Mahkemesi'ne boşanma davası açmış bulunmaktayız. Ekim 2016'da duruşmamız gerçekleşecektir. Ceren Kaplakarslan'ın özel hayatı beni ilgilendirmemekle birlikte, onun için her şeyin en güzelini diliyorum.”

Son güncelleme: 15:35 - 24.07.2016