Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cesur ve Güzel fragmanı izle: Cesur ve Güzel 4. bölümde neler olacak?
Cesur ve Güzel fragmanı izle: Cesur ve Güzel 4. bölümde neler olacak?
Cesur ve Güzel dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Cesur ve Güzel ilk 3 bölümüyle izleyiciyi ekran başına toplamayı başardı, yeni bölümde merak edilen soruların başında Cesur'un düşmanını kazanmak için oynadığı oyunun kazananının kim olacağı?
Magazin 1 Aralık 2016 - 13:38

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün başrollerini paylaştığı Cesur ve Güzel’de heyecan devam ediyor. Bu akşam Cesur ve Güzel’in yeni bölümünde çarpıcı gelişmeler olacak. Banu ile Cesur arasındaki diyaloglar merak uyandırıyor. Sühan’ı kıskandırmak için Banu’nun oynayacağı oyun amacına ulaşacak mı?

CESUR VE BANU DİYALOĞU DİKKAT ÇEKİYOR

Banu- Tahsin Korludağ babanı öldüren adam, bunu sakın unutma.

Cesur- Unutmama ihtimal var mı Banu?

Banu- Etrafında Sühan varken zorlandığını düşünüyorum… O ilk öpücük zırhındaki ilk deliği açtı…

BANU SÜHAN’A OYUN OYNUYOR

Banu Sühan’ı çağrırarak evde kıskandırmaya çalışıyor. Söyledikleri Sühan’ı nasıl etkileyecek? İşte Banu’nun Sühan’a söyledikleri…

Sühan’ı eve çağıran Banu şu sözleri sarf eder; “Cesur yok rahat ol, seni de böyle dağınık bir odaya soktum kusura bakma.” Etrafta Banu’nun ve Cesur’un eşyalarını gören Sühan ne tepkiler verecek?

CESUR VE GÜZEL YENİ BÖLÜM FRAGMANI