Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cesur ve Güzel kadrosu ve konusu: Yeni diz Cesur ve Güzel ne zaman başlayacak?
Cesur ve Güzel kadrosu ve konusu: Yeni diz Cesur ve Güzel ne zaman başlayacak?
Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuğba Büyüküstün aynı dizide buluşuyor. Cesur ve Güzel dizisi ne zaman başlayacak, Cesur ve Güzel dizi kadrosunda kimler var? Cesur ve Güzel dizisinin konusu ve ayrıntılar...
Magazin 16 Eylül 2016 - 15:44

Ekranların sevilen yüzü Kıvanç Tatlıtuğ ve güzel oyuncu Tuğba Büyüküstün aynı projede buluşuyor. Yönetmenliğini Ali Bilgin’in yapacağı, senaristliğini ise Ece Yörenç’in üstlendiği Cesur ve Güzel dizisi, yeni dönemde diziseverleri ekran başına toplayacağa benziyor.

CESUR VE GÜZEL KONUSU

Cesur adlı yakışıklı bir adamın büyük şehirden kasabaya yerleşmesini konu alan Cesur ve Güzel dizisi, Cesur’un yerleştiği bölgedeki toprak zengini bir ailenin kızı olan Süphan (Tuğba Büyüküstün) arasında geçen tanışma hikayesiyle şekilleniyor.

CESUR VE GÜZEL NE ZAMAN BAŞLIYOR?

‘Cesur ve Güzel’in çekimleri Kurban Bayramı sonrası yani 20 Eylül itibariyle başlıyor. Ekim ayına yetiştirilmeye çalışılan diziye İstanbul yakınlarında Durusu ve Çatalca gibi bölgelerde uygun çiftlik ve kasaba görünümlü mekânlar bakılıyor.