Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cesur Yürek dizisi konusu ve oyuncuları: Cesur Yürek’te kimler oynuyor?
Cesur Yürek dizisi konusu ve oyuncuları: Cesur Yürek’te kimler oynuyor?
Cesur Yürek dizisi Show Tv'de başlıyor, Perşembe akşamları saat 20:00'da yayınlanacak Cesur Yürek dizisinin konusu ne? Cesur Yürek'in başrollerinde kimler oynuyor? İşte yeni dizi Cesur Yürek hakkında ayrıntılar...
Magazin 13 Ekim 2016 - 09:37

Perşembe akşamları Show Tv’de yayınlanacak olan Cesur Yürek dizisi 13 Ekim tarihinde yani bugün başlıyor. Cesur Yürek’te kimler oynayacak? Cesur Yürek’in oyuncuları kimler? Cesur Yürek’in başrollerinde Onur Tuna, usta oyuncu Hüseyin Avni Danyal ve güzelliği kadar oyunculuğuyla da ses getiren Ruveyda Öksüz yer alıyor.

CESUR YÜREK DİZİ KONUSU

Cesur Yürek’te yüreğinden ve bileğinden başka güvenecek hiçbir şeyi olmayan Ömer Korkmaz karakterine can verecek olan Onur Tuna, ailesi, mahallesi ve arkadaşları için büyük bir mücadele içine girecek. Ruveyda Öksüz’ün canlandırdığı Berrin karakterinin hayattaki en büyük ikilemi ise, idealist bir hukukçu olmasına rağmen, aşık olduğu adamın adaleti kendi elleriyle dağıtmaya karar vermiş bir kabadayı olmasıdır…

Bölgesel sorunları ve uluslararası siyaset ve stratejileri de konu edinen “Cesur Yürek”in yönetmenliğini Kudret Sabancı yaparken, senaryosunu Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur kaleme alıyor.

CESUR YÜREK 1. BÖLÜM FRAGMANI

 

CESUR YÜREK OYUNCULARI

ÖMER: Onur Tuna

TATAR AHMET: Hüseyin Avni Danyal

BERRİN: Rüveyda Öksüz

ENVER: Saydam Yeniay

İSKENDER: Hakan Yufkacıgil

HARBİ: Rıza Akın

HAMZA: İsmail Hakkı Ürün

ARZU: Sultan Ulutaş

ECE: Zeynep Korkmaz