Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cesur Yürek yeni bölümde neler olacak! Ömer’in mühim kararı kaderini belirleyecek
Cesur Yürek yeni bölümde neler olacak! Ömer’in mühim kararı kaderini belirleyecek
Cesur Yürek yeni bölümde yine heyecan dolu sahneler nefes kesecek. Cesur Yürek'in 4. bölümünde neler olacak? Yeni bölümde Ömer ne karar verecek?
Magazin 2 Kasım 2016 - 10:14

“Mafyanın, itibarı vardır, gücü vardır, parası vardır, adamları vardır, ama kabadayı dediğin adamın canından başka kaybedeceği bir şeyi yoktur.” sözlerinin dikkat çekeceği Cesur Yürek 4. bölümde iç hesaplaşmalar, kavgalar, gerilim sahneleri yine diziye damga vuracak. Bölgesel sorunlara ve siyasi stratejileri de konu alan dizinin 4. yeni bölümü merakla bekleniyor…

CESUR YÜREK 4. BÖLÜM FRAGMANI

CESUR YÜREK’İN ÖNCEKİ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

“Cesur Yürek”in 3. bölümünde; Eniştesi Ali’yi vuranların peşine düşen Ömer, intikam için Tatar Ahmet’in karşısına çıkar. Ömer tetikçileri bulup İskender’i cezalandırmak isterken, İskender de boş durmaz. İskender ile karşı karşıya gelen Ömer’i bekleyen sürpriz ne? Silah sevkiyatının başarısız olması ardından masa karışır. Harbi zararına karşın ortalığı kan gölüne çevirmekle tehdit edince, Tatar Ahmet silahları tedarik etmek için harekete geçer. Enver silah kaçakçısı Varol Kalaycı’yı ele geçirir, tüm dengeleri değiştirecek hamleyi yapar. Berrin Ömer’i tehlikelere karşı uyarsa da onu düştüğü zor durumdan kurtarmak için hamlesi ne olacak?