Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ceyda Ateş eğitim için tekrar Amerika’ya gidiyor
Ceyda Ateş eğitim için tekrar Amerika’ya gidiyor
Ünlü oyuncu Ceyda Ateş, eğitim için Amerika'ya gidiyor. Ateş'in sevgilisi de işleri dolayısıyla Amerika'da yaşamaya başlamıştı.
Magazin 3 Kasım 2016 - 15:35

İşadamı Buğra Toplusoy’la uzun zamandır ilişkisi olan Ceyda Ateş, geçmişte Toplusoy’un ailesi tarafından istenmediği iddialarını ve sevgilisinin 2014’te Fransız bir güzelle yaptığı kaçamağı sineye çekmiş ve 6 ay ayrılık sonrası Toplusoy’u affetmişti. Sonrasında Toplusoy, işleri gereği Amerika da yaşamaya başlasa da Ateş ilişkisine hep dört elle sarıldı. Şimdi de eğitim için Amerika’ya gidecek genç oyuncu, sevgilisine kavuşacak.

EĞİTİM BAHANE, KAVUŞMAK ŞAHANE

ceyda
Akasya’da alışveriş yaparken görüntülenen Ateş, “O Hayat Benim dizisindeki konuk oyunculuğum bitiyor. Önümde birkaç dizi ve sinema projesi var ama önümüzdeki günlerde eğitim için tekrar Amerika’ya gidiyorum” dedi. Ancak bu eğitimin yanısıra sevgilisine de kavuşacak olan olan Ateş, gideceğinin sinyallerini sosyal medyadan vermişti.

İLGİLİ HABERCeyda Ateş'ten estetik burun cevabıCeyda Ateş’ten estetik burun cevabı

İLGİLİ HABERBuğra Toplusoy ile Ceyda Ateş'ten evlilik sinyalleriBuğra Toplusoy ile Ceyda Ateş’ten evlilik sinyalleri

Son güncelleme: 16:23 - 03.11.2016