Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ceyda Ateş estetik açıklamasıyla kafaları karıştırdı
Ceyda Ateş estetik açıklamasıyla kafaları karıştırdı
Güzel oyuncu Ceyda Ateş, yeni projeleri hakkında konuştu ve estetik konusunda açıklamalar yaptı.
Emre ÇEVİK
Magazin 13 Mayıs 2016 - 07:43

Ceyda Ateş, yeni bir projede oynayacağını “O Hayat Benim'e girdim konuk oyuncu olarak, aynı yapım şirketiyle yeni sezonda bir işimiz var. Hem birbirimizi tanımak amaçlı, hem de şartlarımızı gördük. 100. Bölümde ayrılıyorum” sözleriyle paylaştı. Ateş, fit olmasıyla ilgili sorulara ise “Biraz genetik. Yarı genim Boşnak. Annem de böyle ama yediğime her zaman dikkat ettim, hayatımda spor her zaman oldu” yanıtını verdi.

ceyda-ates-ic

ESTETİĞE KARŞI DEĞİLİM

Kendisine estetiğe karşı bakışı sorulan Ceyda Ateş ‘Estetik yaşlanırsam ve kendimden mutlu olmazsam yaptırırım ama şu an yaptırmam. Değinmek istediğiniz konuyu iyi biliyorum. Yılanların Öcü'nde burnum kırıldı, ciddi bir kaza atlattım. Onun bıraktığı bir izlenim. Ufak bir deformasyon oldu. Dokundurursam çok daha kötü olacak, o yüzden bu burunla idare ediyorum' dedi. Ateş, ‘Estetiğiniz var mı?' diye soran muhabirlere Suratımda yok, çok şükür. Genel olarak estetiğim yok. Abartılmamak kaydıyla buna karşı değilim. Yaptırıyor olsam sürekli ekran önündeyim, insanlar her adımımızı fark ediyor' diyerek akıllarda soru işareti bıraktı.

Son güncelleme: 07:45 - 13.05.2016