Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ceyda Düvenci’den eşi Bülent Şakrak’a aşk dolu satırlar
Ceyda Düvenci’den eşi Bülent Şakrak’a aşk dolu satırlar
Başarılı ve güzel oyuncu Ceyda Düvenci eşi Bülent Şakrak için aşk kokan bir paylaşımda bulundu.
Magazin 20 Eylül 2016 - 12:22

Bülent İnal ve Ayça Bingöl’le başrolünü paylaştığı Babam ve Ailesi adlı diziyle sevenlerinin karşısına çıkan Ceyda Düvenci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla geride bıraktığımız yılın aralık ayında dünya evine girdiği Bülent Şakrak’a olan hislerini satırlara dökmüş. Hesabından sürekli olarak kocasına olan duygularını ifade eden Ceyda Düvenci’nin satırları yine değme aşk romanlarına taş çıkartacak cinsten. İşte Ceyda Düvenci’nin paylaştığı fotoğraf ve altına yazdıkları:

ceyda-bulent-ic-1

“Birlikte aynı yöne gülümseyerek baktığınız, aynı dili konuştuğunuz, ürettiklerinizi paylaşırken en büyük desteği aldığınız, gözüne bakınca kalbinizin yerinden çıktığı, konuştukça rahatladığınız, paylaştıkça çoğaldığınız, dokunmalara doyamadığınız, saygıdan titrediğiniz, sevgiden coştuğunuz hayat arkadaşınız varsa hem başarılı, hem mutlu, hem huzurlu, hem güzel, hem güçlü, hem sağlıklı, hem şanslı olursunuz… Buna şükür edilmez mi! Ömrüm Bülent Şakrak yanımda olduğun her an için teşekkür ederim…”

Son güncelleme: 12:24 - 20.09.2016