Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ceyhun Fersoy, şöhretle ilgili şaşırtıcı bir açıklamada bulundu
Ceyhun Fersoy, şöhretle ilgili şaşırtıcı bir açıklamada bulundu
Oyuncu Ceyhun Fersoy konuk olduğu bir söyleşide şöhret olduğu dönemde karşılaştığı tepkilerden söz etti.
Magazin 20 Kasım 2016 - 14:07

Bir dönem ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin kadrosunda karşımıza çıkan ve şimdilerde 80’ler dizisinde izlediğimiz Ceyhun Fersoy, ‘Hadi Be’ programının konuğu oldu. Emre Saygı’ya samimi açıklamalarda bulunan Fersoy, ünlü olduğunu metrobüste anladığını söyledikten sonra ilginç bir anısını anlattı:  “Çocuklar Duymasın dizisindeki ilk bölümüm yayınladıktan bir gün sonra metrobüse binmiştim. Yanımdaki kadın sürekli bana yakın duruyordu ve daha sonra beni taciz etti. “Ne yapıyorsunuz?” dediğimde “İlgiyle sizi izliyoruz” dedi. Okmeydanı durağında metrobüsten inerek bir süre ağladım”

ceyhun-ic

FENERBAHÇE’DE FUTBOL OYNAMAK İSTEDİM

Çocukluğunda en büyük hayalinin futbolcu olmak olduğunu belirten Ceyhun Fersoy “ Fenerbahçe'de futbol oynamayı istiyordum. Kısa süre de oynadım ama olmadı” dedi. Sosyal medya kullanıcılarının sorduğu ‘Unutamadığınız kötü anınız var mı?' sorusuna Fersoy “12 yaşında yurtdışından Türkiye'ye tatile geldiğimizde bir kaza yapmıştık ve benim dişlerim kırıldı. 18 yaşıma kadar takma dişlerle gezmek zorunda kaldım. Bir gün derste hoca sözlü yapmak için tahtaya çıkardığı sırada dişlerim ağzımdan düştü. Bu anı hiç unutamam” dedi.

İLGİLİ HABERFurkan Kızılay Survivor'a gidiyorFurkan Kızılay Survivor’a gidiyor

Son güncelleme: 16:22 - 20.11.2016