Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ceylan Çapa, annesi Şebnem Çapa ile tatile çıkacak
Ceylan Çapa, annesi Şebnem Çapa ile tatile çıkacak
Ceylan Çapa, annesi Şebnem Çapa ile bir yurt dışı tatili yapmaya hazırlanıyor.
Magazin 15 Kasım 2016 - 13:52

Kısa bir süre öncesine kadar adı İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ile anılan ve sosyal medya hesabından yaptıkları karşılıklı açıklamalarla magazin gündemine konu olan Ceylan Çapa, görünen o ki kısa zamanda hakkında bu kadar çok haber çıkmasından rahatsız olmuş. Özellikle son olarak annesi Şebnem Çapa da sokakta yürürken kızının yaşadıklarıyla ilgili sorulara muhattap olunca anne kız Türkiye’den bir süreliğine uzaklaşma kararı aldı.

İLGİLİ HABERŞebnem Çapa, kızı Ceylan Çapa ve İdo Tatlıses hakkındaki soruyu duyunca...Şebnem Çapa, kızı Ceylan Çapa ve İdo Tatlıses hakkındaki soruyu duyunca…

Ceylan Çapa, son olarak geride bıraktığımız 1.5 ayda Hong Kong, Çin ve Hindistan’a gidip en az 1 hafta kalmıştı. Ceylan Çapa şimdi de annesi Şebnem Çapa ile Afrika turu yapmaya hazırlanıyor. Sosyetik güzel arkadaşlarına “Planımda 5 ülke daha var” şeklinde bir açıklamada bulunmuş.

ceylan-capa-ic

İLGİLİ HABERCeylan Çapa, Serkan Uçar'ın kafasına tavayla vurdu!Ceylan Çapa, Serkan Uçar’ın kafasına tavayla vurdu!

İLGİLİ HABERCeylan Çapa tepki gösterdi; Ceylan Çapa tepki gösterdi; “İbrahim Tatlıses’in paylaşımı onur kırıcı”