Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ceylan Çapa ve sevgilisi Serkan Uçar barda kavga etti
Ceylan Çapa ve sevgilisi Serkan Uçar barda kavga etti
Sosyetik güzel Ceylan Çapa'nın, annesinin onay vermediği sevgilisi Serkan Uçar'la Bodrum tatili tatsız bitti.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 6 Temmuz 2016 - 08:29

Ece Erken’in esi eşi Serkan Uçar’la sosyetik güzel Ceylan Çapa’nın aşkı magazin gündemlerine bomba gibi düşmüştü. Hatta Ceylan’ın annesi Şebnem Çapa bu ilişkiye onay vermemişti. Ancak Ceylan Çapa her şeye rağmen ilişkisini sonlandırmadı ve galerici sevgilisi Uçar’la Bodrum’a gitti.

Ünlü çift tatillerinin ikinci gününde gittikleri gece kulübünde kavga ettiler. Ceylan Çapa, sevgilisine tokat atınca Uçar da sosyetik güzeli itip, darp etti.

ceylancapaic

 

OLAYLI GECE

Yaklaşık beş aydır birlikte olan ikili, geçtiğimiz günlerde kiraladıkları yatla Bodrum'da tatile çıkmışlardı. Önceki akşam baş başa Türkbükü'ndeki Garo's Balıkçısı'na giden sevgililer, mekan çıkışı soluğu bir gece kulübünde aldı. Neşeli başlayan eğlence ilerleyen dakikalarda sevgililerin kavgasına sahne oldu.

 

TOKAT ATTI

Hararetli şekilde kavga etmeye başlayan sevgililerden Çapa, sevgilisine tokat attı. Bu hareket karşısında sinirlenen Uçar, sosyetik sevgilisini hızlıca itti. Olay karşısında mekanın güvenlik görevlileri araya girdi. Uçar, bir botla tekneye dönerken Çapa'yı bardan kuzeni aldı.

Son güncelleme: 08:57 - 06.07.2016