Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cicişler birlikte çıktıkları yemekten paylaştı
Cicişler birlikte çıktıkları yemekten paylaştı
Cicişler olarak tanınan Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler birlikte gittikleri bir restorandan kare paylaştı.
Magazin 11 Ekim 2016 - 09:30

Sosyal medya hesapları üzerinden günlük hayatlarına dair paylaşımlar yapan Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler, büyük dikkat çekiyor. Etkileyici fiziklerini öne çıkaran paylaşımları özellikle erkekler tarafından yoğun ilgi gören ikili, kimi zaman da lüks yaşamlarından kesitler paylaşıyor. Özel uçakla çıktıkları tatilden, binlerce lira değerindeki otel konaklamalarına ve yine binlerce liralık hamburgerlerine kadar çok ilginç detayları takipçileriyle paylaşan Cicişler önceki akşam bir restoranda balık keyfi yaptı.

İLGİLİ HABERCicişler bu defa da 5 bin liralık otel konaklamasıyla konuşulacakCicişler bu defa da 5 bin liralık otel konaklamasıyla konuşulacak

Burada çekilmiş bir kareyi takipçileriyle paylaşan Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler fotoğraflarının altına yine çok sayıda yorum aldı. Bu yorumlar arasında en dikkat çekici olanlarından biri ise, iki kardeşin güzelliğini kıyaslayarak oyunu Ceyda’dan yana kullanan bir takipçi oldu. Neden böyle bir tercih yaptığını belirtmeyen takipçileri sadece “Ceyda, Esra’dan güzel” demekle yetinmiş.

cicisler-ic

İLGİLİ HABERCicişler,'Popomuza layık' notuyla paylaştıCicişler,’Popomuza layık’ notuyla paylaştı