Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cicişler’in 165 Euroluk hamburger keyfi
Cicişler’in 165 Euroluk hamburger keyfi
Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler tatil yaptıkları Mikanos'tan oldukça pahalı bir yemek karesi paylaştı.
Magazin 21 Haziran 2016 - 07:39

Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy kardeşler, ünlü bir ayakkabı firmasının veliahtı olan Taha Özer’le birlikte geride bıraktığımız günler içinde Mikanos’a uçtu. Tatil için Yunanistan’ın bu renkli adasını tercih eden Cicişler, tatillerinden en renkli fotoğrafları da takipçileriyle paylaşmayı sürdürüyor.

esra-ceyda-ic-2

Bu paylaşımlar içinde en ilginç olansa bir mekanda yedikleri hamburgerler oldu. Söylediklerine göre tanesi 165 Euro olan bu hamburgerleri afiyetle mideye indiren Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler paylaşımlarıyla ilgili çok sayıda yorum aldı. Hamburgerlerin bu kadar pahalı olmasının nedeni ise içinde kobe etinin kullanılıyor olması.

esra-ceyda-ic

Kobe eti nedir?
Kobe eti, Japonya'da Wagyu bölgesinde yetişen hayvanlardan elde ediliyor. Wagyu bölgesinde yeşiten ot yapısının çok iyi olması bu bölgedeki hayvanların çok iyi et üretmesini sağlıyor. Kobe bifteğine ya da Wagyu bifteği için kullanılan et, Wagyu sığırlarından elde ediliyor. Wagyu sığırları, karanlık ve dar bir alanda, hemen hemen hiç kıpırdamadan 2,5 yıl boyunca besleniyor. Egzersiz yapamayan hayvanları rahatlatmak için ise masaj yapılıyor. Rahat, stressiz ve gerginlikten uzak bir ortamda yetişmesi etinin daha sağlıklı ve kaliteli olmasını sağlıyor. Kobe eti,  dünyanın en lezzetli eti olarak kabul ediliyor.

Son güncelleme: 17:22 - 21.06.2016
Magazin 21 Haziran 2016 - 07:39