Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande Ataizi’den çifte sürpriz
Hande Ataizi’den çifte sürpriz
Şu sıralar oğlunu büyütmekle meşgul olan Hande Ataizi, albüm hazırlığı içinde olduğunun müjdesini verdi. Ataizi, 2. kez anne olmak istediğini de sözlerine ekledi.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 30 Temmuz 2016 - 08:34

Bodrum tatili sonrası eşi ve çocuğuyla birlikte Londra’ya da tatile giden Hande Ataizi, müdavimi olduğu Nişantaşı’na döndü. Önceki gün arkadaş grubuyla koyu bir sohbet halindeyken objektiflere yansıyan Hande Ataizi’nin, görüntülendiğinden habersiz bir şekilde, uzun bir süre tırnaklarını yerken objektiflere yansıması ortaya işte böyle bir fotoğraf çıkardı…

hande

ALBÜM İÇİN ŞARKI SEÇİYORUM

Oyuncu kimliğinin yanı sıra şarkıcılığa da el atacağı öğrenilen Hande Ataizi, çıkartacağı albüm için şarkı seçimi yaptığını söyledi. Anne olmanın çok güzel bir duygu olduğunu da ifade eden Ataizi, ”2. kez anne olmak istiyorum. İçimden kız çocuk geçiyor, hayırlısı bakalım” diyerek yakın zamanda 2. kez çocuk sahibi olmak istediğinin müjdesini verdi. Yeni sezonda ekranlarda olmak istediğinin de altını çizen Ataizi, ”Gelen senaryoları okuyorum şuan. Güzel bir projeyle bu sezon ekranlarda olmak istiyorum” dedi.

Son güncelleme: 09:35 - 30.07.2016