Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cingöz Recai filminin fragmanı yayınlandı: Kenan İmirzalıoğlu kılıktan kılığa…
Cingöz Recai filminin fragmanı yayınlandı: Kenan İmirzalıoğlu kılıktan kılığa…
Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolünü oynadığı Onur Ünlü'nün yeni filmi 'Cingöz Recai'nin fragmanı yayınlandı. Cingöz Recai filminde kılıktan kılığa giren Kenan İmirzalıoğlu'nun fragmandaki görüntüleri dikkat çekti. Cingöz Recai ne zaman vizyona girecek?
Magazin 3 Eylül 2017 - 13:12

Peyami Safa’nın eserinden uyarlanan yapımcılığını Hayri Aslan’ın üstlendiği, yönetmenlik koltuğunda Onur Ünlü’nün oturduğu, Cingöz Recai’nin ilk fragmanı yayınlandı. Kenan İmirzalıoğlu’nun rol gereği kılıktan kılığa girdiği fragmanda dikkat çekici sahneler yer aldı.

cingoz-recai-framan

KENAN HIRSIZ, MERYEM DOLANDIRICI

Filmde ‘Pendikli Ömer' başta olmak üzere birçok farklı karaktere hayat veren Kenan İmirzalıoğlu profesyonel bir hırsızı, Meryem Uzerli ise bir dolandırıcıyı canlandırıyor. Yönetmenliğini Onur Ünlü'nün üstlendiği “Cingöz Recai”, 13 Ekim'de vizyona girecek.

CİNGÖZ RECAİ’NİN KONUSU NE?

Cingöz Recai, zarif ve cömert bir serserinin maceralarını konu ediniyor. Türk sinemasında daha önce Turan Seyfioğlu ve Ayhan Işık tarafından canlandırılan efsane hırsız Cingöz Recai, Kenan İmirzalıoğlu'yla yeniden sinema perdesine dönüyor.

Son güncelleme: 17:33 - 03.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.