Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çocuklar Duymasın ekranlara dönüyor’ dizinin yeni bölüm tarihi belli oldu!
Çocuklar Duymasın ekranlara dönüyor’ dizinin yeni bölüm tarihi belli oldu!
Çocuklar Duymasın yeni bölümleri ile ekranlara dönüyor. Eğlenceli hikayesi ve sevilen kadrosu ile Çocuklar Duymasın 23 Temmuz Pazar akşamı izleyici karşısına çıkacak. Dizinin ilk bölümüne ait fragman yayınlandı. Dizi hangi kanalda?
Magazin 15 Temmuz 2017 - 11:18

Çocuklar Duymasın yepyeni hikayeleri ile yakında Kanal D ekranında izleyenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerinde her zaman olduğu gibi Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın yer aldığı dizide Havuç karakterine yine Furkan Kızılay’ın hayat vermesi bekleniyor.

BETON ORÇUN VE MERVE’Yİ TANIMAK ZOR OLACAK

Çocuklar Duymasın dizisinin küçük oyuncuları Beton Orçun ve Merve’nin inanılmaz değişimleri ise herkesi şaşırtacak gibi görünüyor. Çocuklar Duymasın yeni bölümleriyle yakında Kanal D’de…

Dominant Teyze Gönül'ün oğlu Beton Orçun ile Zero Tuna'nın kızı Merve, yıllar geçmesi ile büyümüş, TEOG sınavına hazırlanan iki yetişkin olmuştur. Yaş aldıkça sorunları da artan Orçun ve Merve'nin internet dünyasında yaşadıkları, iki üvey kardeş arasındaki sorunlar hem güldürecek hem düşündürecek.

Son güncelleme: 15:00 - 05.09.2017