Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çocuklarını karşısında gören Brad Pitt duygusal anlar yaşadı
Çocuklarını karşısında gören Brad Pitt duygusal anlar yaşadı
Angelina Jolie'nin ayrılık kararı sonrası, gözetmen eşliğinde çocuklarını gören Brad Pitt, duygusal anlar yaşadı.
Magazin 18 Ekim 2016 - 09:21

Kendisi gibi oyuncu olan eşi Angelina Jolie’nin boşanma davası açtığı Brad Pitt oldukça zor günler geçiriyor… Eşi tarafından büyük oğulları Maddox'a şiddet uygulamakla suçlanan ve bu yüzden hakkında soruşturma başlatılan 52 yaşındaki aktör, geçtiğimiz gün bir terapist gözetiminde sadece bir çocuklarını görmek için eskiden ailece yaşadıkları Loz Feliz'deki eve gitti.

pitt

In Touch dergisinin haberine göre; Zahara ile ikizlerinden Vivienne'i karşısında gören Brad Pitt, gözyaşlarına hakim olamadı. Çocuklarının kendisini ağlarken görmesini istemeyen ünlü oyuncu, kısa sürede kendini toparladı. Ancak Zahara ve Vivienne de babalarını görünce ağlamaya başladılar. 8 yaşındaki Vivienne ile 11 yaşındaki Zahara, gözyaşları içinde “Baba ne zaman eve gideceğiz?” diye sordu. Bunun üzerine Pitt de yakında eve gideceklerini söyledi. Angelina Jolie-Brad Pitt çiftinin 3’ü evlatlık, 3’ü de biyolojik olmak üzere 6 çocuğu var.

İLGİLİ HABERAngelina Jolie ve Brad Pitt boşanma sonrası ilk kez görüştüAngelina Jolie ve Brad Pitt boşanma sonrası ilk kez görüştü

Son güncelleme: 09:32 - 18.10.2016