Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çocukluk aşkıyla evleniyor
Çocukluk aşkıyla evleniyor
Milli takımımızın Almanya’da top koşturan başarılı futbolcusu Hakan Çalhanoğlu evleniyor. Başarılı futbolcu 2017 yılında çocukluk aşkı Sinem Gündoğdu ile nikah masasına oturacak.
Emre ÇEVİK
Magazin 14 Eylül 2016 - 06:29

Milli takımımızın Almanya'da top koşturan başarılı futbolcusu Hakan Çalhanoğlu evleniyor. Başarılı futbolcu 2017 yılında çocukluk aşkı Sinem Gündoğdu ile nikah masasına oturacak.

EVLiLiK TELAŞI SARDI

Alman birinci ligi Bundesliga ekiplerinden Bayer 04 Leverkusen'de forma giyen milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu'nu evlilik telaşı sardı. Çocukluk aşkı Sinem Gündoğdu ile mutlu bir birlikteliği olan 22 yaşındaki futbolcu, mayıs ayında dünyaevine girecek.

22

iKi SALON TUTTU

Çalhanoğlu'nun doğup büyüdüğü kent olan Mannheim'da iki büyük düğün salonunu şimdiden kiraladığı kaydedildi. Muhteşem bir düğün yapmayı planlayan futbolcunun organizatör tuttuğu ve Türkiye'den gidecek misafirler için de otel kapattığı konuşuluyor.

23