Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Coşkun Sabah boşanma süreciyle ilgili konuştu
Coşkun Sabah boşanma süreciyle ilgili konuştu
Coşkun Sabah, katıldığı etkinlikte boşanmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 24 Haziran 2016 - 14:07

Engelsiz Yaşam Vakfı, Türk Kızılayı ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen iftar yemeğinde üniversite gençlerine ve Down Sendromlu Çocuklar'a yardım eli uzandı. Gecede konser vermek için sahneye çıkan ünlü sanatçı Coşkun Sabah şarkıları ile coşturdu.

coskun-sabah-ic-1

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sabah'a eşiniz ile boşanacak mısınız? sorusuna “ Şuan her şey mahkemede kağıtlar, dokümanlar her ne varsa ama onların orada olması bir şey ifade etmiyor. Ben halen evliliği kurtarmak için elimden geleni yapıyorum “ cevabını verdi. Mal varlığına konulan tedbir hakkında da konuşan Coşkun Sabah, “Mal varlığım hepsine mahkeme tarafından tedbir konmuştu. Avukatların aracılığıyla yarı tedbiri kaldırdık. Eğer boşanırsam tek istediğim Etiler'deki evin bende kalması.

coskun-sabah-ic-3

Orası bana huzur veriyor, bahçesi insanı rahatlatıyor, çok anım var o evde “ dedi. Boşanma davasının başladığı ilk sıralar “ Ayrılırsak intihar etmeyi bile düşünürüm “ şeklinde bir açıklama yapan Coşkun Sabah'a, söyledikleri hatırlatılınca gülerek “ Onlar boş düşüncelermiş. Oturdum kendi kendime düşündüm. Güzel bir ailem ve çocuklarım var. Onlar için yaşamalıyım” yanıtını verdi.

Son güncelleme: 15:27 - 24.06.2016