Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın davetine LGBT Onur Yürüyüşü tepkisi
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın davetine LGBT Onur Yürüyüşü tepkisi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ünlü simaları davet ettiği iftar yemeğine tepkiler gelmeye devam ediyor.
Burcu ÖZEN
Magazin 20 Haziran 2016 - 15:44

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Hubar Köşkü'nde verdiği iftarın yankıları hala sürüyor. Geziye destek veren sanatçıların da yemeğe katılması sosyal medyada büyük tepki topladı. Ancak en büyük tepki o gün engellenen LGBT Onur Yürüyüşü’nün engellendiği gün bu iftarın verilmesiydi… Diva Bülent Ersoy’un yemeğe katılması, bu tepkileri daha da artırdı.

demetic

Halk LGBT Onur Yürüyüşü’ne saygı duymayanların, yemeğe Ersoy’u davet etmesinin tezat olduğunu söyledi. Ünlü sanatçı Demet Sağıroğlu da Ersoy ve Erdoğan’ın birlikte çekilmiş fotoğrafını paylaşarak, “Daha bugün yasaklamadı mı valilik? Neye karşıyız derlerse tersini yapanlar ülkesi” notunu düştü.

The Independent

İngilterenin güçlü gazetesi The Independent da, Erdoğan’ın davetini; ‘Erdoğan trans bir kadınla yemek yerken; dışarıda LGBT’liler de gaz yiyordu’ şeklinde gördü.

İLGİLİ HABERCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetine katılan sanatçılara tepkiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetine katılan sanatçılara tepki

İLGİLİ HABERİbrahim Erkal Cumhurbaşkanı'nın iftar davetine yakasında çengelli iğne ile katıldıİbrahim Erkal Cumhurbaşkanı’nın iftar davetine yakasında çengelli iğne ile katıldı

Son güncelleme: 15:49 - 20.06.2016