Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cumhurbaşkanı şahidimiz olsun
Cumhurbaşkanı şahidimiz olsun
Murat Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın görüntülü konuşmayla babasından istediği Faslı model İmane El Bani’yle nikah tarihini henüz belirlemediklerini söyledi.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 16 Kasım 2016 - 05:56

Murat Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın görüntülü konuşmayla babasından istediği Faslı model İmane El Bani'yle nikah tarihini henüz belirlemediklerini söyledi. Yıldırım, nikah şahitliğini de Cumhurbaşkanı'nın yapmasını istedi.

iLK KEZ GÖRÜNTÜLENDiLER

Murat Yıldırım ve sevgilisi İmane El Bani, Esenboğa Havalimanı'nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'la karşılaşmış, Erdoğan oyuncu için Faslı modeli babasından görüntülü arama yaparak istemişti. Sevgililer Ankara'dan İstanbul'a dönüşlerinde objektifimize yansıdı.

12

FIRST LADY DE GELiNi SEVDi

El BANİ yüzünü gizlemeye çalışırken Yıldırım, “Bu şekilde kız istemek düşündüğüm bir şeydi. Sayın Cumhurbaşkanımız kızı istedi, çok mutlu oldum. Düğün tarihi belli değil ama nikah şahitliğimizi de yapmasını isterim” diye konuştu. Yıldırım, Emine Hanım'ın da gelin adayını sevdiğini söyledi.

Son güncelleme: 07:25 - 16.11.2016