Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dans engel tanımaz
Dans engel tanımaz
Ebru Şallı, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği tarafından kurulan sanat atölyesinin çalışması ‘Rüya ve Maskeler’ isimli dans gösterisinde sahneye tekerlekli sandalyeyle çıktı.
Magazin 20 Ekim 2016 - 06:39

Yıllar önce dans dersleri aldığını söyleyen Ebru Şallı, sahneye tekerlekli sandalyeyle çıktı. Güzel modelin esnek hareketler eşliğinde sergilediği dans izleyenlerden büyük alkış aldı.

8

15 GÜNDE HAZIRLANDI

Ebru Şallı, sanat danışmanlığını Tan Sağtürk'ün üstlendiği Rüya ve Maskeler ekibinde yer alan beş ortopedik ve bir işitme engelli dansçıyla birlikte sahneye çıktı. Şallı, engelli dansçılarla birlikte lirik dans yaptı. Güzel model, “Bu geceye yaklaşık 15 günde toplam 3-4 ders alarak hazırlandım” dedi.

9

SANATÇILARA ÇAĞRI 

Son beş yıldır dernekte engelli vatandaşlara pilates dersleri verdiğini belirten Şallı, “Benden ricada bulunulunca ben de elimden geleni yapmak istedim. Bu tür aktivitelere tanınmış isimlerin destek vermesi lazım. Sanatçı dostlarıma engelli vatandaşlarımızla  bu tür etkinliklerde buluşmaları konusunda çağrı yapıyorum” diye konuştu.