Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Davut Güloğlu’na, Sıla’ya küfürden iki yıla kadar hapis cezası istemi
Davut Güloğlu’na, Sıla’ya küfürden iki yıla kadar hapis cezası istemi
Davut Güloğlu, geride bıraktığımız ağustos ayında Yenikapı'da düzenlenen miting hakkında 'şov' yorumunda bulunan şarkıcı Sıla'ya küfür etmişti.
Magazin 16 Eylül 2016 - 07:57

Sıla, Demokrasi ve Şehitler Mitingi'yle ilgili yaptığı “Kesinlikle darbeye karşıyım ama Yenikapı'daki şova katılmayacağım” açıklamasına sinirlenip kameralar karşısında kendisine küfür eden Davut Güloğlu'ndan şikayetçi oldu. Sıla, avukatı aracılığıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Dilekçede Sıla'nın onur, şeref ve saygınlığına saldırdığı gerekçesiyle Güloğlu'nun üç aydan iki yıla kadar hapis veya adli para cezası ile cezalandırılması talep edildi.

DAVUT GÜLOĞLU NE DEMİŞTİ?

Beyaz Tv’de yayımlanan Söylemezsem Olmaz programında Sıla hakkında konuşan şarkıcı Davut Güloğlu, İstanbul’da yapılan “Demokrasi ve Şehitler Mitingi” ile ilgili “Darbeye karşıyım ama Yenikapı’daki şova katılmayacağım” şeklinde ifadelerle fikrini açıklayan Sıla’ya S… olsun gitsin” şeklinde küfür etmişti.

Son güncelleme: 08:08 - 16.09.2016