Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Defne Samyeli ve ailesi terör saldırısından kılpayı kurtulmuş
Defne Samyeli ve ailesi terör saldırısından kılpayı kurtulmuş
Defne Samyeli ve ailesi Atatürk Havalimanı'nda gerçekleşen terör saldırısından kılpayı kurtulmuş.
Magazin 29 Haziran 2016 - 08:42

Ünlü sunucu-oyuncu Defne Samyeli, dün akşam Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşen ve 36 kişinin hayatını kaybetmesine, 147 kişinin ise yaralanmasına neden olan terör saldırısından kılpayı kurtuldu. Geride bıraktığımız gün İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yaşanan terör saldırısı korkusunu yaşayan bir isim de Defne Samyeli’ydi. Terör korkusuyla yüz yüze kalan pek çok insandan biri olan Defne Samyeli,  sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yaşanan saldırıdan kılpayı kurtulduğunu şu sözlerle duyurdu:

defne-samyeli-ic

“Dün ailem ve ben saldırıdan kılpayı kurtulduk. Şükretmekle birlikte, sevinemedim- havaalanında hayatını yitiren insanlarımız ve şehit polislerimiz için, ülkemizin içinde olduğu bu durum için sabaha kadar gözyaşı döktük. Hele o kahraman polisler.. Onlar olmasaydı çok daha büyük bir kayıp yaşanacaktı. Bu sabah mecburen yine havaalanındayız. Dünkü elim olayın izleri tamamen silinmiş. Havaalanındaki görevliler, dün bazı arkadaşlarını kaybetmiş olmalarına, sabaha kadar üst düzey görevli karşılamak için burada bulunmalarına rağmen soğukkanlı bir şekilde görevlerini yapıyorlar. Her şey belli bir düzen, insanlar sorumlu bir yas havası içinde. Bense arada yine gözyaşlarıma hakim olamıyorum. Milletçe en iyi bildiğimiz şeylerden biri bu sanırım, yaralarımızı sarmak. Allah hepimize güç, hayatımı kaybedenlere rahmet, sevenlerine sabır versin.”

İLGİLİ HABERİstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısına sosyal medyadan lanet yağdıİstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki terör saldırısına sosyal medyadan lanet yağdı

KIZIYLA BİRLİKTE AMERİKA’DAYDI

Bir süredir kızının yanında Amerika’da olan Defne Samyeli, takipçilerine buradan keyifli paylaşımlarda bulunmuştu. Önceki akşam Türkiye’ye dönen Defne Samyeli bu korkunç saldırının sonuçlarına tanıklık etti. Samyeli yaşadıklarını anlatırken pek çok insanın yaşadığı o korku ve bir şey yapamamanın verdiği sıkıntı satırlarına yansımıştı.

İLGİLİ HABERİbrahim Kutluay, Demet Kutluay ve çocukları da terör korkusu yaşadıİbrahim Kutluay, Demet Kutluay ve çocukları da terör korkusu yaşadı

Son güncelleme: 11:17 - 29.06.2016