Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Defne Samyeli yırtık kotuyla iddialı görünürken kızı Deren Talu daha sade bir tarzda giyinmiş
Defne Samyeli yırtık kotuyla iddialı görünürken kızı Deren Talu daha sade bir tarzda giyinmiş
Defne Samyeli, kızı Deren'in yanına uçtu.
Magazin 12 Haziran 2016 - 12:03

Son olarak Kurtlar Vadisi dizisinde başarılı bir oyunculuk sergileyen Defne Samyeli, sunuculuktan sonra oyunculukta da ne kadar başarılı olduğunu göstermiş oldu. Samyeli’nin son zamanlarda bu kadar sık haber olmasının nedenlerinden biri de 19 yaşındaki kızı Deren Talu. Genç yaşına rağmen sahip olduğu çekici fiziği sayesinde moda dünyasına adım atan ve modellik yapmaya başlayan Deren Talu, bir yandan da Amerika Los Angeles’ta eğitim görüyor.

defne-samyeli-ic-2

Kurtlar Vadisi’nde rolü biten Defne Samyeli de soluğu kızının yanında almış. Sosyal medya hesabından kızıyla birlikte Santa Monica Plajı’nda notuyla paylaşımda bulunan 44 yaşındaki Defne Samyeli kızıyla bir örnek kıyafetiyle gençlere taş çıkartıyor. Son dönemin modası yırtık kotlarıyla objektif karşısına geçen anne kızın model tercihi ise son derece dikkat çekici. Deren yırtık konusunda daha ketum davranarak sadece dizlerinde birer yırtıkla yetinirken, annesi Defne Samyeli’nin pantolonundaki yırtık sayısı çok daha fazla ve iddialı. Samyeli, kızı Deren’le olan paylaşımını ‘Her şeyim’ notuyla yapmış.

defne-samyeli