Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deli Divane 18. yeni bölüm fragmanı izle: (13 Ağustos)
Deli Divane 18. yeni bölüm fragmanı izle: (13 Ağustos)
Deli Divane 18. bölümü bugün seyircisi ile buluşacak. Deli Divane yeni bölümde Sadhana yoğun ısrara dayanamıyor ve Rajvansların iş teklifini kabul ediyor.
Magazin 13 Ağustos 2016 - 10:02

Deli Divane 18. bölümü bugün 16.10'da seyircisi ile buluşacak. Deli Divane yeni bölümde Vino babasının ameliyatı için patronundan para alır ve Praka hastaneden taburcu edilir. Sadhana ise ısrarlara dayanamaz ve Rajvansların iş teklifini kabul eder.

Ailesini zor duruma soktuğu için çok üzülen Praka, biran evvel iyileşip para kazanmayı ister. Patronu borç verdiği parayı Vino'dan tekrar ister. Kara kara parayı nereden bulacağını düşünen Vino çıkmaza girer. Sadhana'nın Rajvansların evinde çalışmasını destekleyen anneannesinin planları çok farklıdır. Çocuklarla vakit geçirmekten çok hoşlanan Sadhana ise öğretmenlik yapmayı kabul eder. Ancak Rajvans ailesi Sadhana'ya çok soğuk ve kibirli davranır. Evin yanındaki kulübeden gelen sesleri merak eden Sadhana, bir yolunu bulup bakmak istese de oraya girmesini yasaktır. Sadhana, bir süredir onu birinin takip ettiğini ve tedirgin olduğunu Ragini'ye söyler. Yabancı bir adam herkesten gizli Sharma ailesi hakkında bilgi toplar.

DELİ DİVANE 18. BÖLÜM FRAGMANI

Deli Divane'nin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

DELİ DİVANE 18. BÖLÜM

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.