Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deli Divane 21. yeni bölüm fragmanı izle: (16 Ağustos)
Deli Divane 21. yeni bölüm fragmanı izle: (16 Ağustos)
Deli Divane 21. bölümü bugün seyircisi ile buluşacak. Deli Divane yeni bölümde Sadhana yine çok zor bir durumda kalıyor.
Magazin 16 Ağustos 2016 - 14:19

Deli Divane 21. bölümü bugün 16.10'da seyircisi ile buluşacak. Deli Divane yeni bölümde Vasundhara, Sadhana'ya zihinsel engelli oğlu Alekh'le evlenmesi teklifinde bulunur. Sadhana'nın ailesini günlerdir izleten Vasundhara, onların zor durumda olduğunu bildiği için Sadhana'yı bu evliliğe zorlar. Bu yüzden Vasundhara, Ragini'nin dans yarışmasını kazanmaması için jüri üyeleri ile işbirliği yapar. Ragini, günlerdir hazırlandığı yarışmayı Vasundhara'nın oyunu yüzünden kaybeder. Gene hayal kırıklığı yaşayan Ragini, ailesine yardım edemediği için çok üzülür. Vasundhara, eğer oğluyla evlenmeyi kabul ederse Sadhana'nın ailesini borçtan kurtaracağını söyler. Tek umutları Ragini olan ailenin morali iyice bozulur. Evlerinden kovulan Sharma ailesi Kaşalya'nın annesine sığınırlar. Ne yapacağını bilemeyen Sadhana, mabede gidip dua eder. Dayısı ve yengesinin çaresizliğine kayıtsız kalamayan Sadhana, Vasundhara'nın teklifini kabul edecek mi?

DELİ DİVANE 21. BÖLÜM FRAGMANI

Deli Divane'nin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

DELİ DİVANE 21. BÖLÜM

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.