Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deli Divane 24. yeni bölüm fragmanı izle: (19 Ağustos)
Deli Divane 24. yeni bölüm fragmanı izle: (19 Ağustos)
Deli Divane 24. bölümü bugün seyircisi ile buluşacak. Deli Divane yeni bölümde kına gecesinde ortalığı karıştıran olay...
Magazin 19 Ağustos 2016 - 14:23

Deli Divane 24. bölümü bugün 16.15'da seyircisi ile buluşacak. Deli Divane yeni bölümde Sadhana'yı çok sevdiklerini ve oğulları ile zaman kaybetmeden evlenmelerini istediğini söyleyen Vasundhara iki gün içinde düğünün yapılmasını ister. Praka düğün tarihini belirlemek için Vasundhara'nın evine ziyarete gittiğinde odadan gelen bağırış seslerinden tedirgin olur.

Vasundhara, torunlarının ses çıkardıklarını ve korkacak hiçbir şey olmadığını söyler. Sadhana'nın böylesine zengin bir aileye gelin gideceğine çok sevinen Kaşalya ve Praka düğün hazırlıları için elinden geleni yaparlar. Sadhana dışındaki kimsenin Alekh'in hastalığından haberi yoktur. Kaşalya ise düğüne iki gün kaldığını öğrenir öğrenmez Sadhana için bir kına gecesi organize eder. Kına gecesine gelen davetlilerden birinin Praka'ya söyledikleri ile ortalık karışır.

DELİ DİVANE 24. BÖLÜM FRAGMANI

Deli Divane'nin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

DELİ DİVANE 24. BÖLÜM