Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deli Divane 7. yeni bölüm izle: (2 Ağustos) Sadhana’nın parası çalınıyor
Deli Divane 7. yeni bölüm izle: (2 Ağustos) Sadhana’nın parası çalınıyor
Deli Divane 7. bölümü bugün seyircisi ile buluşacak. Deli Divane yeni bölümde Vino'nun karısı Sadhana'nın parasına gözü dikiyor.
Magazin 2 Ağustos 2016 - 08:48

Deli Divane 7. bölümü bugün 16.10’da seyircisi ile buluşacak. Deli Divane yeni bölümde Ragini gerçekleri öğrendiğinde kardeşi gibi sevdiği Sadhana'ya olan sevgisi ve güveni daha çok artar. Planı işe yaramayan anneanne ise Kaşalya ile el ele verip kızları ayırmanın başka yollarını bulmaya çalışır. Araları eskisi gibi güzel olan Sadhana ve Ragini birlikte panayırda gezip, tatilin tadını çıkarmaya devam ederler. Ragini'nin abisi Vino'nun karısının aklı ise Sadhana'nın sahip olduğu servettedir. Sadhana'nın ise para hiç umurunda değildir. Onun bu saflığından yararlanmak isteyen yengesi Sadhana'nın parasını çalar ve suçu ev işlerine yardım eden görevli kızın üstüne atar. İyi kalpli Sadhana kimseyi suçlamasa da polisin bu işi çözeceğini söyler. Böylece Vino'nun kurnaz karısı köşeye sıkışır.

DELİ DİVANE 7. BÖLÜM FRAGMANI

Deli Divane’nin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

DELİ DİVANE 7. BÖLÜM