Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deli Divane 9. yeni bölüm izle: (4 Ağustos)
Deli Divane 9. yeni bölüm izle: (4 Ağustos)
Deli Divane 9. bölümü bugün seyircisi ile buluşacak. Deli Divane yeni bölümde Sadhana'ya gelen mektup her şeyi karıştırır.
Magazin 4 Ağustos 2016 - 09:40

Deli Divane 9. bölümü bugün 16.10’da seyircisi ile buluşacak. Deli Divane yeni bölümde Malta, damadın ailesine gidip Praka'dan daha fazla düğün parası almak için Ragini'nin oğullarına göre daha çirkin olduğunu ima etmelerini söyler. Kaşalya nişan hazırlıkları ile meşgul olurken bir yandan da Sadhana'nın nişan günü de ortada dolaşmamasını ister. Yengesinin düşman gibi davranmasına çok üzülen Sadhana, gene de onun sözünü dinler. Annesinin uyarılarından haberi olmayan Ragini ise Sadhana'nın en özel gününde yanında olmamasından yakınır. Ragini, Sadhana'nın ondan gittikçe uzaklaşmasından rahatsızdır. Nişan günü Sadhana, mide bulantısı bahanesi ile odasından çıkmaz. Kaşalya, Point'in Sadhana'yı görürse düğünü iptal edeceğini düşündüğünden düğün günü de onun evde olmaması için yeni bir plan düşünür. Sadhana'ya amcasından aniden bir telgraf gelmesi ile her şey karışır.

DELİ DİVANE 9. BÖLÜM FRAGMANI

Deli Divane’nin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

DELİ DİVANE 9. BÖLÜM

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.