Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deli Gönül’ün günü değişti! Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Deli Gönül’ün günü değişti! Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Salı günleri ekrana gelen dizi, gün değişikliğine gitti. Ekranların yeni yaz dizilerinden olan Deli Gönül'ün yayınlanacağı gün değişti. Peki Deli Gönül hangi gün yayınlanacak?
Magazin 15 Temmuz 2017 - 12:43

Fox TV’nin  yaz dizisi Deli Gönül, salı günü başladığı ekran macerasında gün değişikliğine gitti. Dizi, yeni bölümleriyle pazartesi günleri sevenleriyle buluşacak.

Başrollerini Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay'ın paylaştığı, oyuncu kadrosunda Çiğdem Batur, Ogün Kaptanoğlu, İştar Gökseven, Mine Tüfekçioğlu, Macit Sonkan, Nilgün Karababa, Barış Yalçın ve Tarık Özenbaş'ın yer aldığı dizide, Antakya'dan İstanbul'a uzanan soluk soluğa izlenecek iki öğretmenin aşk hikayesi anlatılıyor.

YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ

Kadrosunda Murat Ünalmış, Tuvana Türkay, Çiğdem Batur, Çiğdem Batur, Ogün Kaptanoğlu, Macit Sonkan gibi isimleri barındıran dizinin 2. ve yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını 25 Film'in üstlendiği, yaz sezonunun merakla beklenen dizisi “Deli Gönül”ün başrol oyuncusu Murat Ünalmış, izleyiciyi şaşırtmaya hazırlanıyor. Sevilen oyuncu, yeni dizisinde yardımsever ve öğrencilerini “iyi insan” olarak yetiştirmeyi amaç edinmiş Hataylı bir edebiyat öğretmeni canlandırıyor.

 

OYUNCU KADROSU

Mehmet Kadir Ölçek (Murat Ünalmış)
Fatmanur Güzel (Tuvana Türkay)
Türkan Erten (Çiğdem Batur)
Ahmet Ertuğrul (Ogün Kaptanoğlu)
Basri Kavaslı (Macit Sonkan)
Hayri Güzel (İştar Gökseven)
Nuran Güzel (Mine Tüfekçioğlu)
Ayşe Güngör (Nilgün Karababa)
Nihat Güzel (Barış Yalçın)
Şenay Güzel (Neşem Akhan)
Şafak Erten (Tarık Özenbaş)
Şükran Ölçek (Hayal Ada Toprakkaya)