Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deliormanlı’nın galasında Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun kavga etti
Deliormanlı’nın galasında Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun kavga etti
Uzun zamandır beklenen 'Deliormanlı' filminin galası dün akşam Kanyon’da yapıldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 31 Mart 2016 - 08:24

Sarp Levendoğlu, Birce Akalay ve Gürkan Uygun'un başrollerini oynadığı Deliormanlı filminin galası önceki akşam Kanyon'da yapıldı. Galaya Nevra- Murat Serezli, Zafer Algöz, Bülent Serttaş, Ömür Gedik ve Eda Özerkan katıldı. Gala sonrası yapılan partiye, ünlü çift Sarp Levendoğlu, Birce Akalay’ın tartışması damga vurdu.

13 yaş sınırı uygulanan film için Yönetmen Murat Şeker “Boks maçları televizyonlarda yayınlanıyor. Filme sınır koymak enteresan bir durum” dedi. Film hakkında da konuşan Şeker “Deliormanlı için yerli Rocky diyorlar ama o filmde bile yumrukların hepsi gerçek değilken bizim yumruklarımız gerçek” diye konuştu.

DEMİRDEN KORKSAK TRENE BİNMEZDİK

Başrol oyuncusu Sarp Levendoğlu yumruklardan korktunuz mu? sorusuna “ Demirden korksaydık trene binmezdik. Ayrıca ben yumrukları hiç hatırlamıyorum acımadı hiç” dedi.  Filmde Sarp Levendoğlu'yla sahneleri olan eski ağır siklet boks şampiyonu Danny Williams “ Sarp'a gerçekten yumruk atmazdım oyuncu olduğu için ama gerçekten yumruk atmak zorunda kaldım” diye konuştu.

PARTİDE KAVGA

Partiye evli oyuncular Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay'ın kavgası damga vurdu. Bir anda kavgaya tutuşan çift birbirlerine ağır sözler söyledi. İkili, basın danışmanları tarafından mekanın balkonuna götürüldü. Film ekibinin gece saat 2 gibi ayrıldığı mekandan Akalay ve Levendoğlu, sabaha karşı çıktı. İkili çıkışta el ele poz verdi.

Son güncelleme: 09:25 - 31.03.2016