Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın, Coşkun Sabah’ın ayrılık aşamasındaki eşi Ceyda’ya destek verdi
Demet Akalın, Coşkun Sabah’ın ayrılık aşamasındaki eşi Ceyda’ya destek verdi
Demet Akalın'dan boşanma arefesinde olan Coşkun Sabah'ın eşi Ceyda'ya destek geldi.
Magazin 27 Haziran 2016 - 13:24

Geride bıraktığımız ayların magazin gündemini meşgul eden haberlerinden biri şarkıcı Coşkun Sabah’ın eşiyle boşanacağı iddiaları olmuştu. Bir süre sonra bu iddiaların doğru olduğu ortaya çıkmış, hatta Coşkun Sabah, bu evlilik biterse intihar ederim şeklinde bir açıklamada bulunmuştu. Her ne kadar Coşkun Sabah bu açıklamasından bir süre sonra vazgeçmiş olsa da ikilinin boşanacağı haberleri son derece gerçek. 19 Senedir devam eden bu evliliği noktalama kararı alan taraflardan Ceyda Hanım katıldığı bir programda gözyaşlarına hakim olamamış ve ekran karşısındaki hemcinslerini de duygulandırmıştı.

ceyda-sabah-ic

Ceyda Sabah’ın yaşadığı bu üzücü süreçte ona destek veren son isim Demet Akalın oldu. Sosyal medya hesabından Coşkun ve Ceyda Sabah’ın fotoğrafını paylaşan Akalın, altına şu satırları yazmış: “Benim asil, güzel kalpli arkadaşım, güzel komşum… Umarım 19 sene yaşadığın evlilik hayatın yerlere dökülmeden sakince huzurla istediğin şekilde noktalanır. Evlatlarına kol kanat olan güzel arkadaşım üzülme ne olur Ceyda Sabah”