Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın hakkındaki ‘loca tuttu’ iddialarını yalanladı
Demet Akalın hakkındaki ‘loca tuttu’ iddialarını yalanladı
Demet Akalın hakkındaki iddialara yine kendi esprili üslubuyla yanıt verdi.
Magazin 16 Haziran 2016 - 13:09

Demet Akalın geride bıraktığımız günlerde sosyal medya hesabı üzerinden lüks bir beachten fotoğraf paylaşmış ve altına da “Lütfen ben yokken locama kimseyi alma” notunu düşmüştü.

demet-akalin-ic-2
Bodrum'da kız Hira için yüksek fiyatlara loca kiraladığı iddiasıyla gündeme gelen ünlü pop sanatçısı Demet Akalın, halk plajında ortaya çıktı. Bodrum'da tatil yapan Demet Akalın ve kızı Hira, Torba'da bulunan halk plajında objektiflere takıldı. Ramazan ayını Bodrum'da geçiren Demet Akalın kızı Hira ile birlikte Torba koyun'da bulunan halk plajında denize girdi. Kızıyla beraber denizde serinleyen Akalın, güneşin denizin ve kumun keyfini doyasıya çıkardı. Sahilde kız Hira ile bir süre vakit geçiren Akalın, daha sonra yanındaki dostları ile birlikte sahilden ayrıldı.

demet-akalin-plaj

HABERLERİ YALANLADI

Arabaya binerken gazetecilerin sorularını yanıtlayan Akalın, dün basında yer lan “Her gün deniz kenarından bin liraya loca kiralıyor” şeklindeki haberlere yanıt verdi. Üç ay boyunca Bodrum'da olacağını ifade eden Akalın, “Gittiğimiz her yerde bizi ağırlıyorlar. Üç ay boyunca Bodrum'dayım, bütün işlerimi buradan halledeceğim. Ramazan'dan sonrada Bodrum'dayım. Üç ay boyunca her gün bin lira verirsek, kazancımızı sahil kenarına yatırmış oluruz” dedi.”Bodrum'da çok işim var” diyerek yeni girişimlerde bulunacağına yeşil ışık yakan Akalın, daha sonra kızı Hira ve dostlarıyla birlikte plajdan ayrıldı. Akalın bu açıklamayla yetinmeyerek ayrıca sosyal medya hesabından da şu paylaşımda bulundu: “Halk plajı, kimse kimseye bakmıyor. Deniz tertemiz ‘bin liraya loca tuttu’ diyenlere selam olsun. Oh mis. Ben Gölcük kızıyım localarda büyümedik be yavrum”

demet-akalın-ic
Son güncelleme: 15:53 - 16.06.2016