Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın katıldığı programda Ebru Gündeş’le mesajlaştığını açıkladı
Demet Akalın katıldığı programda Ebru Gündeş’le mesajlaştığını açıkladı
Demet Akalın katıldığı programda Ebru Gündeş'le mesajlaştığını açıkladı.
Magazin 24 Mart 2016 - 11:54

 

Demet Akalın, Renkli Sayfalar programına konuk oldu. ‘Bade’nin eşiyle barışmasına çok bozuldum’ diyen Akalın, ayrıca Ebru Gündeş’le mesajlaştığını da açıkladı. İşte Demet Akalın’ın katıldığı canlı yayından dikkat çeken başlıklar:

-Bizim kasalarımız ayrı. Herkesin parası kendine. Evin ve benim ihtiyaçlarım Okan’a ait. Yüklü alışverişlerimin tamamını kendim ödüyorum. Ona ödetmem zaten.

– 6-7 ayda bir illaki aramızda bir kriz çıkıyor. Bunu bertaraf etmek insanların elinde.

– Benim derdim Hira sabah uyandığında ikimizden birini yanında görsün istiyorum. Benim bütün derdim Hira.

– Ben bütün yapmak istediğim şeyleri Okan ile yapıyorum. Kız dedikodularımı bile onunla yapıyorum. O benim hem arkadaşım, hem eşim… Mükemmel bir baba. Okan’ın suratı asıldığı zaman ben denyolaşıyorum. Neden yüzün asıldı? diyorum ikide bir. O da benim için aynı şeyi düşünüyormuş.

“BADE’YE ŞOK OLDUM”

– İrem ile Rıza’nın boşanmasına şaşırmadım. Daha önce haberler çıkmıştı o yüzden beklediğim bir şeydi.

– Bade İşçil’in eşiyle barışmasına çok bozuldum. Kızın acayip derecede arkasında duruyordum. Ona inanamıyorum yani. Artık duyduğum hiçbir şeye şok olmuyorum ama Bade’ye şok oldum. Ona biraz da kızdım galiba…

“EBRU İLE MESAJLAŞTIM”

– Ebru ile mesajlaştım. En yakın sürede ziyaretine de gideceğim. İnsanoğlunun başına her şey gelebilir. Tatsız haberleri de görüyorsun. O kadar tatsız bir mevzu ki, ahkam kesmek bize yakışmaz. Ebru, mutlaka kendine göre bir plan program çizmiştir. Belki de bunları hiç düşünemiyordur, ruh halini bilemiyorum ki…

– Ebru çocuğunu Türkiye’ye getirmek için dönmüştür. Tabii ki geri gidecektir.

– ‘Böyle bir şey başıma gelirse’ düşüncesi bile kötü. Korkunç bir şey. Ben her zaman eşimin arkasındayım, o da benim arkamdadır. Her şey insanoğlu için. Büyük konuşmamak lazım.

– Her şey insanlar için ama gerçekten çok zor ya. Üzücü. Ortada bir çocuk olduğu için daha zor. Alara daha çok ufak. Ebru’nun çocuğunun üzerinden ona yürüyecek bir arkadaş çevresinin olduğunu düşünmüyorum.

“GÜNLER AYLAR SU GİBİ GEÇSİN”

– Deniz Seki’ye cezaevini hiç yakıştıramıyorum. Bizim onunla bambaşka hayallerimiz vardı. Hira doğduğunda o da bebek yapacaktı. Deniz çok kıymetli bir insan. O çıktığında tüm hayallerimizi gerçekleştireceğiz. Deniz çok güçlü bir kadın. Ondaki güç bende olsa dünyayı yakardım herhalde.

– Orayı gördüm, uzun bir koridor var. O koridoru nasıl geçtim biliyor musun? Orada olup hissetmek… Okan’ı tırnaklamışım. Kitabın yarısına kadar geldim. Döndüğünde inşallah bütün hayallerimizi yapacağız. Su gibi bir kadın ve içeride. O kadar tecavüzcü ve katiller dışarıdayken arkadaşımın başı yandı. Çok tuhaf bir duygu ya!

– Bazen bana kırılıyor. Geçen gün onu görmeye gidecektim ama gidemedim. Oraya gitmek için çok güçlü olmak lazım. İnşallah onun için günler aylar su gibi geçsin. Biz 2 gün evde duramıyoruz. Ay sıkıldım diyoruz. Geçecek bu günlerde inşallah çabucak geçsin yani.

 

Son güncelleme: 13:21 - 24.03.2016