Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın sosyal medya hesabından idam istedi
Demet Akalın sosyal medya hesabından idam istedi
Demet Akalın, Bağdat Caddesi’nde yaşanan tecavüz olayıyla ilgili şu ifadeleri kullandı.
Magazin 26 Ocak 2016 - 15:27

İstanbul’un en kalabalık bölgelerinden Bağdat Caddesi’nde bıçaklı saldırgan, üniversiteli kıza, bir apartmanın arka bahçesinde tecavüz etti. Olayın ertesi günü Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği Ekipleri’nin düzenlediği operasyonda Pendik’te evinde yakalanan saldırganın 33 yaşında evli ve 2 çocuk babası servis şoförü olduğu ortaya çıktı.

Foto: Bülten- Demet Akalın

Gasp Büro Amirliğine getirilen şüpheli Cengiz A. sorguya alındı. Daha önceden adam yaralama, uyuşturucu kullanmak, güveni kötüye kullanmak gibi suçlarından poliste 8 kez geliş kaydı bulunduğu öğrenilen Cengiz A.’nın evinde yapılan aramada, tecavüz ettiği genç kızın telefonu ele geçirildi. Şüphelinin poliste yapılan sorgusunda suçunu itiraf ettiği ve “Şeytana uydum. Şimdi yaptığımdan çok pişmanım” dediği öğrenildi.

Foto: Bülten - Demet Akalın

İDAM CEZASI GERİ GELSİN

Olayı gazetelerden öğrenen Demet Akalın, sosyal medya hesabından tecavüzcü hakkında belki de pek çok insanın aklından geçenleri dile getirdi. İnandıklarını dobra bir şekilde ifade etmekten kaçınmayan Demet Akalın instagram hesabından yaşanan olayla ilgili şu ifadeleri kullandı: “Gerçekten bir bitmediniz kokunuz kurusun! İdamı getirin artık yeter ya! Yapan da evli ve iki çocuk babası! Baba demeyelim de…”

Son güncelleme: 15:38 - 26.01.2016