Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın ve Ayla Çelik’in pahalı kavgası
Demet Akalın ve Ayla Çelik’in pahalı kavgası
Başarılı şarkıcı Demet Akalın, sanat hayatının 20. yılı için hazırladığı albümüne adeta bir servet harcamış.
Magazin 7 Eylül 2016 - 09:39

Popun sevilen ismi Demet Akalın, sanattaki 20. yılını kutlayacağı albümünün çalışmalarına devam ediyor. Her sene seslendirdiği parçalarla yazın hitlerine imza atan Akalın, bu kez kışı selamlayacak. Son albümüne toplamda 15 şarkı alan Akalın, kesenin ağzını açtı. Ünlü isim, her bir eserin aranjesi için 10-15 bin euro para harcadı. En pahalı albüme imza atacak olan Akalın, aranjeler ve 15 şarkı olmak üzere çalışması için toplamda 1,5 milyon TL harcadı.

PAHALI KAVGA

Şarkıları itinayla seçen Demet Akalın, ‘Bağdat' şarkısıyla başarılı çıkış yakalayan Ayla Çelik'ten 5 şarkı aldı. Bu eserlerin her biri için 60 bin TL verdiği iddia edilen ünlü isim, ardından bir şarkı için daha Çelik'in kapısını çaldı. Ancak bu kez işlerin seyri değişti. Çünkü Ayla Çelik, ‘Artık 60 bin TL değil, 120 bin TL istiyorum’ diyerek Akalın'a ters yanıt verdi. Akşam’ın haberine göre, bu sözlerin ardından ikili kısa süreli bir tartışma yaşadı. 1 hafta sonra devreye Okan Kurt'un girmesiyle soğuk rüzgârlar dindi. Kurt, Ayla Çelik'i arayarak ‘Geçen tatsız bir olay olmuş. Sen bana hesabını gönder ben sana parayı gönderiyorum' diyerek ikilinin arasını düzeltmiş.