Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın ve Okan Kurt beraberliklerinin beşinci yılını kutladı
Demet Akalın ve Okan Kurt beraberliklerinin beşinci yılını kutladı
Magazin dünyasının sıra dışı çifti Demet Akalın ve Okan Kurt, tanışmalarının 5. yılını Etiler'de kutladı. Geceye çiftin ünlü dostları akın etti
Emre ÇEVİK
Magazin 4 Kasım 2016 - 14:38

Demet Akalın ve Okan Kurt, 03.11.2011’de başlayan, sonrasında evlilik ve Hira’nın doğumu ile devam eden ilişkilerinin 5. yılını sanatçı dostlarının katıldığı bir partiyle Etiler My Cabaret’de kutladı.

demet-akalin-ic

Çifti bu özel gününde Hakan Altun, Berkay, Seren Serengil, Fatih Ürek, Merve Özbey ve Erdem Kınay gibi yakın dostları da yalnız bırakmadı.

demet-yil-ic

FATİH ÜREK: “MERVE’Yİ 8 YAŞINDAN BERİ TANIRIM”

Mekânı el ele terk eden Fatih Ürek ve Merve Özbey, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Merve Özbey’i 8 yaşından beri tanıdığını söyleyen Fatih Ürek, Özbey için “O benim bir tanem” açıklaması yaptı. Demet Akalın- Okan Kurt çiftine mutluluklar dileyen ikili kendilerini bekleyen araçlarına binerek oradan ayrıldı.

fatih-urek-demet

“BENİM KOCAM ŞAŞIRTMAYI SEVER”

Davetlilerin gitmesinin ardından çıkış yapan Demet Akalın ve Okan Kurt çifti, kendilerini bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtladı. Geceyle ilgili duygularını ifade eden Demet Akalın, ”Benim için sürpriz bir parti oldu inanılmaz şaşırdım ama benim kocam şaşırtmayı çok sever” dedi. İnternet fenomeni Kerimcan’a aldığı yüzük oldukça konuşulan Akalın konuya açıklık getirmeyi de ihmal etmedi.

İLGİLİ HABERDemet Akalın, Kerimcan Durmaz'a verdiği sözü tuttuDemet Akalın, Kerimcan Durmaz’a verdiği sözü tuttu

”Ben o çocuğu çok seviyorum kalbi çok temiz, benim aldığım hediyeler meşhurdur zaten sevdiğim insana da hediye almayı çok seviyorum” dedi. Şarkıcı Gülşen’in doğacak çocuğu için hesap açtırdığı ve o hesaba 1 milyon lira para yatırdığı haberleri sorulan Akalın, ”Hira için böyle bir hesap ben açmadım ama dedesi açmış. Hem de her doğum gününde yüklü miktarda meblağlar yatırıyormuş” diyerek gazetecilerden müsaade istedi. Çift, Okan Kurt’un test sürüşü için aldığı araçla evlerinin yolunu tuttu.

demet-akalin-ic-d
Son güncelleme: 16:48 - 04.11.2016