Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın’dan Emre Kaya’ya büyük tepki!
Demet Akalın’dan Emre Kaya’ya büyük tepki!
Şarkıcı Emre Kaya geçen gün bir televizyon programında yayınlanan programa katılıp meslektaşı Demet Akalın’a göndermede bulundu.
Magazin 10 Eylül 2017 - 13:30

Emre Kaya, geçen gün katıldığı bir televizyon programında meslektaşı Demet Akalın’ı çok kızdırdı. Müzik dünyasında istediği çıkışı bir türlü yakalayamayan Kaya, sonunda çareyi meslektaşlarıyla polemiğe girmekte buldu. Ancak Demet Akalın’ın tepkisi sert oldu.
Emre Kaya, Demet Akalın’a televizyon programı aracılığıyla göndermede bulundu. Emre Kaya, Demet Akalın’ın kendisinin kalbini kırdığını ve bir daha ona şarkı vermeyeceğini belirtti. Bunun nedeni olarak ise, müzik piyasasına yeni girdiği zamanlar besteciliğine Demet Akalın’ın hakaret etmesi olarak gösterdi. Bunun üzerine şarkıcı Demet Akalın’dan cevap gecikmedi. Akalın, sosyal medya hesabı üzerinden Emre Kaya’ya açtı ağzını yumdu gözünü. İşte Demet Akalın’ın Emre Kaya’ya verdiği o tepki;
demetakalin

Son güncelleme: 14:04 - 10.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.