Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın’dan Ruslarla ilgili açıklama
Demet Akalın’dan Ruslarla ilgili açıklama
Önceki gün kızı Hira için alış verişe çıkan Demet Akalın'ın keyfine diyecek yoktu.
Magazin 9 Şubat 2016 - 07:34

Arkadaşı Esra Balamir ile birlikte Akmerkez’de alısveriş yapmaya gelen Akalın Sarafina’da yemek yedikten sonra kuyumcuları dolaştı. Alt katta bulunan çocuk bölümünde bir mağazaya giren şarkıcı Hira için bir elbise beğendi.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK - Demet Akalın

Kasada uzun süre bekleyen Akalın eli boş dışarı çıktı. Gazetecileri gören Akalın “Arkadaşlar ben var ya bir tek öleceğim günü bilmiyorum” dedi. Kendisine merakla nedenini soran gazetecilere, “Ruslar siber saldırı yapmış kaç gün önceden böyle olacağını söylemiştim. Kimse bana inanmadı bugüne denk geldi alışverişimi de yapamadım” dedi. Yakında arkadaşı Esra Balamir’in albümünün de çıkacağını müjdeleyen Akalın “Esra’nın albüm bitti, sırada klip var.

Pazartesi günü çekime başlayacağız ve klipte ben de oynayacağım” dedi. Hira’nın doğum günü için alışveriş yaptığını söyleyen Akalın, “Altınları alın gelin, şaka şaka oyuncak alın gelin hepiniz davetlisiniz” diye muhabirlere takıldı. Akalın’a kıyafetler için 20 bin TL harcandı mı? diye sorulunca, “Yuh ne 20 bini 2 bin 400 TL harcadım” diye cevapladı.

Son güncelleme: 09:52 - 09.02.2016