Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın hapisteki babayı çocuklarına kavuşturacak
Demet Akalın hapisteki babayı çocuklarına kavuşturacak
Demet Akalın'ın nafaka ödeyemediği için hapse giren babayı çocuklarına kavuşturacak
Burcu ÖZEN
Magazin 25 Ocak 2016 - 09:55

Demet Akalın geçenlerde sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla, herkese örnek oldu. İki farklı hayatı bir arada paylaşan Akalın, bir tarafta çocuğuna kalp nakli bekleyen Turgay babanın dramını; diğer tarafta ise nafakasını ödeyemediği için hapse giren Ahmet Eliaçık’ın dramını gözler önüne serdi.

Akalın, kalp nakli sonrası gözlerini açamayan Öykü’nün yıkılan babasına doğum günü hediyesi olarak; başka bir babayı sevindirecek.

Fotoğrafı paylaşan Akalın, şu notu düştü:
”Bugun kızı için 50 gündür kalp nakli bekleyen Tugay babanin doğum günü. Etmedigim telefon kalmadı. Sonunda nur kalpli sayın Sümeyye Erdogan’a kadar ulaştım. Ama Öykü için güzel haberler gelmedi. Uyanmak istemiyor; babacığı perişan ve bugün babacığının doğum günü. Lütfen okuyan herkes yaradana ellerini açıp, dua etsin. Ben Tugay baba için nafaka davasından Kayseri’de hapse giren bir başka babanın cezasını ödeyip onu evlatlarına kavuşturucam. Allah hiçbir evladı babasız bırakmasın. Evlatlar güzel günler görsün. Tuhaf birgün offf Allah’ım sen büyüksün”
Şarkıcı, gazetelere yansıyan haberi gördükten sonra sosyal medya hesabından “Kayseri'de ödeyemediği nafaka için hapse giren babanın cezasını ödeyip onu evlatlarına kavuşturacağım” açıklamasını yaptı.

Son güncelleme: 12:23 - 25.01.2016