Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın’ın turşu cinneti
Demet Akalın’ın turşu cinneti
Bir hayranı tarafından kendisine gönderilen turşunun kargoda zarar görmesi üzerine sinirlenen Demet Akalın, İnstagram'da ateş püskürdü.
Magazin 3 Kasım 2016 - 15:56

Şarkıcı Demet Akalın, magazin dünyasında dobra kişiliğiyle tanınan bir isim. Sosyal medya hesabından günlük hayatına dair paylaşımlarda bulunan ve buradaki paylaşımlarında adeta ağzına ne gelirse çekinmeden söyleyen Demet Akalın, bir kargo firmasıyla kendisine gönderilen ürünlerin yolda bozulmuş olması üzerine adeta çılgına döndü ve bozulmuş ürünlerin fotoğraflarını hesabından paylaşarak şu yorumu yaptı:

demet-akalin-ic-1

“İğrençsin… El yapımı, her şeyi kırmışsın, yazık günah ya! Haram zehir zıkkım olsun. En çok turşuya üzüldüm. Ne ayva reçeli sağlam kalmış ne de diğerleri…” Demet Akalın, bir sonraki paylaşımında ise en azından kendisine bu ürünleri gönderen kişinin mutlu olması adına sağlam kalan ürünleri paylaşmış ve “Bunlar sağlam kalmış, ne yapacaksınız acaba cevap bekliyorum. Bir özür en azından kadıncağız nerelerden gönderdi ya!” notunu düşmüş.

demet-akalin-ic-2
Son güncelleme: 16:22 - 03.11.2016