Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Kutluay, çocuklar için koşacak
Demet Kutluay, çocuklar için koşacak
Son günlerde eşi İbrahim Kutluay'dan boşanma haberleriyle gündemde olan Demet Kutluay, çocuklar için maraton koşmaya hazırlanıyor.
Magazin 1 Kasım 2016 - 17:26

Sosyal medya hesabından sık sık spor rutinini paylaşan, öneriler veren ve takipçilerini her daim koşmaya, yürümeye teşvik edici paylaşımlar yapan Demet Kutluay, 13 Kasım Pazar günü ‘İçerde Çocuk Var’ kampanyası için koşacak.

Kampanya için 10 km koşacak olan Kutluay, sosyal medya hesabından heyecanını şu sözlerle paylaştı.

’13 Kasım Pazar günü @icerdecocukvar kampanyası için 10 kilometre maraton koşacağım. Şimdiden @adim_adim (iyilik peşinde koş) ekibiyle bağış toplamaya başladı. Kasım ayı sonuna kadar bağış yapabilirsiniz. Siz de biraz da benim katkım oldun diyorsanız lütfen profilimin altındaki linki tıklayıp bağış yapabilirsiniz. Şimdiden hepinize çok teşekkürler. @icerdecocukvar Türkiye’deki kadın cezaevlerinde anneleri ile birlikte yaşayan bu çocukların anaokullarını yenilemek üzerine çalışmalar yapıyorlar. Ben de elimden geldiğince onlara destek olacağım’

demet