Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Kutluay’dan manidar paylaşım
Demet Kutluay’dan manidar paylaşım
11 yıllık eşi İbrahim Kutluay'la yollarını ayırmaya karar veren Demet Kutluay, sosyal medya paylaşımıyla gönderme mi yaptı?
Magazin 14 Kasım 2016 - 12:04

Demet Kutluay, geçtiğimiz günlerde Sözcü’ye verdiği röportajda ayrılık aşamasında olduğu 11 yıllık eşi İbrahim Kutluay’la hiç barışma umudu olmadığını söyleyerek; “Her şeye rağmen mutluyum” demişti. Bu zamana kadar sosyal medya hesabından manidar bir paylaşım yapmayan Kutluay, güne imalı bir sözle başladı.

MANİDAR PAYLAŞIM

demet

“Aldatılmak bizimle alakalı değil, tamamen bunu yapan kişiyle ve onun karakteriyle ilgilidir” diyen ünlü model, sosyal medya hesabından bu sabah ‘günaydın’ notuyla ‘…ve insanlar tercihleri ile kaderlerini imzalar’ yazılı bir fotoğraf paylaştı. Bunun İbrahim Kutluay’a bir gönderme olduğunu düşünenlerin yanı sıra kadın takipçilerinden destek geldi. Bir takipçisi “Kimseye gönderme değil… Biz tercihimizi zamanında yanlış yapmışız” diyerek Kutluay’ın ilk seçiminin yanlış olduğunu söyledi.

İLGİLİ HABERMeryem Uzerli'den eski sevgililerine gönderme: Ben adam seçemiyorumMeryem Uzerli’den eski sevgililerine gönderme: Ben adam seçemiyorum

Son güncelleme: 16:11 - 14.11.2016