Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Kutluay’ın fotoğrafına ilginç yorum
Demet Kutluay’ın fotoğrafına ilginç yorum
Demet Kutluay'ın yaptığı paylaşıma gelen yorum dikkat çekti.
Magazin 5 Eylül 2016 - 09:07

Son zamanlarda ayrılık haberleriyle değil de mutlu aile tablosuyla magazin gündemine gelen Demet Kutluay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da bunu gösteriyor. Kısa bir süre önce bir televizyon programına başlayan Demet Kutluay, eşi ve onun ailesiyle birlikte katıldığı bir geceden paylaştığı fotoğrafla takipçilerinin beğenisini kazanmış. Oğlunu, eşini ve kayınpederini aynı kareye koyan Demet Kutluay bu keyifli fotoğrafı, “Canlarım 3 nesil Kutluay erkekleri” notuyla paylaşmış.

demet-kutluay-ic

Kutluay’ın bu paylaşımı pek çok takipçisi tarafından mutlu bir aile tablosu kelimeleriyle tanımlanırken, yorumlardan bir tanesi son derece dikkat çekici. Oğlu Ömer’in yakışıklılığı üzerinden göndermede bulunan takipçilerinden bir tanesi Demet Kutluay’ın paylaştığı fotoğrafa, “Çok güzel bir fotoğraf ama şu bir gerçek oğlunuz babasından çok daha yakışıklı maşallah” yorumu yapması dikkat çekti.