Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Sabancı: ‘Hesabı ödemem’
Demet Sabancı: ‘Hesabı ödemem’
Demet Sabancı Çetindoğan, bir erkeğin yanında hesap ödemediğini söyledi.
Magazin 11 Haziran 2016 - 12:11

Özge Uzun'un sunduğu “Hayat Başlasın” programına konuk olan ünlü iş kadını Demet Sabancı Çetindoğan, bir erkeğin yanında hesap ödemediğini söyleyerek “bu konuda hassasım” dedi. Canlı yayına telefonla bağlanan Ajda Pekkan ise çalışan insanın yaşlanmadığını iddia ederek, Demet Sabancı Çetindoğan'ın çalışmalarının herkese örnek olması gerektiğini söyledi.

Pozitif ve dinamik konu ve konuklarıyla hafta içi her gün, saat 10.00'da Özge Uzun'un sunumuyla Lifetime'da canlı yayınlanan “Hayat Başlasın” programına konuk olan iş kadını Demet Sabancı Çetindoğan çok yoğun iş temposunda yaşadığını belirterek şunları söyledi:

OSCARLIK FİLM YAPIYORUZ
“Her sabah altı buçukta kalkıyorum, iş hayatım böyle devam ediyor. Ofise herkesten önce gidiyorum. Çok yoğun bir tempoda çalışıyorum. Sosyal sorumluluk projelerine de zaman ayırıyorum. Eve geldiğim zaman rahat bir kıyafet giyip çocuklarla vakit geçiriyorum. Piyano çalıyorum ama televizyon seyretmiyorum, seyredersem kendimi geliştirecek programlar izliyorum. Piyano çalarak dinlendiğimi hissediyorum. ‘One' derneğini bir buçuk yıl önce kurduk. Gayemiz ülkemizi yurt dışında tanıtmak. Venedik'te özel davetlilerle birlikte lansman yaptık. Derneğimizle birlikte Oscar’lık film yapıyoruz. Söz verip de zamanında yerine getirmediğim bir şey varsa mutlaka nedenini söylerim. Bir erkeğin yanında hesabı ödemem. O konuda hassasım.”
demets

YIKILDIK
Kök hücre yatırımından da bahseden ünlü işkadını bunun hayat sigortası olduğuna değinerek “Rahmetli babamı kötü hastalıktan kaybettik. Yıkıldık. O dönemlerde yurt dışında görüştüm doktorlarla kök hücrenin hayat kurtardığını öğrendim. Ve kök hücre yatırımını tam on yıl önce yapmaya karar verdim. Kordon kanı bankacılığına da başladık. Rahatsızlıklar böyle gideriliyor. Bu bebeğimizin sigortası. Aileler artık daha bilinçli.”

İYİ PARA VERİRLERSE OYNARIM
Programa katılan oyuncu Tamer Karadağlı ise neden iki sene ara verdiğini anlatırken yeni projelerinden de şöyle bahsetti: “Proje her zaman var ama bizde motor demeden o projeler hayata geçmiş kabul edilmiyor. İki sene ara verdim, pili şarj edeyim istedim. O arada bir kaza geçirdim. Neyse ki büyük bir kazayı atlattım. ‘Çocuklar Duymasın’ için iyi para verirlerse tekrar oynarım. Hatta bir ara dizinin filmini çekmeyi bile düşündük. Haluk'la Meltem Amerika'ya giderse nasıl olur diye?”
tamerkaradagli