Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Şener, bir takipçisinin Demet Akalın göndermesine çok kızdı
Demet Şener, bir takipçisinin Demet Akalın göndermesine çok kızdı
Demet Şener, sosyal medya üzerinden kendisine Demet Akalın'ı hatırlatan bir takipçisine sert çıktı.
Magazin 31 Ekim 2016 - 07:22

Eşi İbrahim Kutluay’a ihanet gerekçesiyle geçtiğimiz haftalarda boşanma davası açan Demet Şener, instagram hesabından “Kimseye boyun eğmem” başlıklı SÖZCÜ PAZAR’A verdiği röportajının gazetedeki ekran görüntüsünü paylaştı. Takipçilerinden onlarca yorum alan Demet Şener’i “Yuva yıkan kadınsın” şeklindeki yorum çok kızdırdı. Bir takipçisinin “Ne demişler yuva yıkanın yuvası olmazmış. Bunu hesaba katmamışsın sanırım yıllar önce” yorumuna yanıt veren Şener şu ifadeleri kullandı;

“Anlamadıkları bir ilişki biter bir ilişki başlar bu kadar normaldir. Benim vicdanım çok rahat Allah’tan başka kimseye hesap vermem, o da tüm gerçekleri en iyi bilendir. Amin”

DEMET AKALIN’DAN AYRILIP, DEMET ŞENER’LE BİRLİKTE OLMUŞTU

İbrahim Kutluay’dan boşanmaya hazırlanan Demet Şener eşinin kendisini aldattığını açıklamıştı. Yıllar önce Demet Akalın ile ilişkisi olan İbrahim Kutluay ilişkisini sonlardıktan kısa bir süre sonra Demet Şener’le birlikte olmuştu.

demetdemet-ic

İLGİLİ HABERDemet Şener İbrahim Kutluay'ı silderecekDemet Şener İbrahim Kutluay’ı silderecek

Son güncelleme: 14:48 - 31.10.2016