Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Kutluay karga oldu!
Demet Kutluay karga oldu!
Kocasıyla ayrılık sürecinde olan Demet Kutluay, sosyal medya hesabından yoga hareketleri paylaşmaya devam ediyor.
Magazin 2 Kasım 2016 - 12:19

Eşi İbrahim Kutluay’dan ihaneti gerekçe göstererek boşanacağını açıklayan Demet Kutluay, şimdilerde magazin basınının yakın takibinde… Neredeyse attığı her adımı ve söylediği her sözü haber olan Demet Kutluay, sosyal medya hesabından tüm bu haberlerin uzağında çok daha farklı bir hayat yaşadığını gösteriyor.

demet-1

Arkadaşlarıyla katıldığı etkinliklerden bolca kareler paylaşan Kutluay’ın sıklıkla yaptığı bir diğer paylaşım da yoga hareketleri. Etkileyici bir fiziğe sahip olmasının sırrını bu paylaşımlarıyla ifşa eden Demet Kutluay’ın en son paylaşımı da yine yoga üzerine oldu.

demet-3

Ardı ardına dört fotoğraf paylaşan Demet Kutluay bu karelerde son derece zor ve ileri derecede deneyim gerektiren hareketler yaparken görülüyor. Kutluay’ın yaptığı bu hareketlerden birinin adıysa karga…

demet-2

Güçlü kol kasları gerektiren bu hareketi yaparken son derece rahat görünen Kutluay’ın yogayı bir yaşam şekli haline getirdiği ortada.

demet-4
Son güncelleme: 13:12 - 02.11.2016