Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Şener kimdir?
Demet Şener kimdir?
Demet Şener, İbrahim Kutluay'la olan 11 yıllık evliliğine nokta koyuyor. Peki, Demet Şener kimdir?
Magazin 13 Ekim 2016 - 10:41

Bir zamanların gıptayla bakılan çifti İbrahim Kutluay’la Demet Şener 11 yıllık beraberliklerine noktayı koyuyor. Dava için gerekli talimatları veren Demet Şener konuyla ilgili olarak Renkli Sayfalar'a yaptığı açıklamada “Bu haberin muhatabı ben değilim. Benim ailem dağılıyor reklamı mı düşüneceğim. Ben ‘Ailem’ deyip kocama inanıyordum. Ne zaman ki gerçekleri öğrendim… Her ilişki biter ve yenisi başlar. Başka yere çekenlere selam olsun. Yakında Aslı Hatemi açıklama yapacak. Benim alnım ak, başım dik. 4 senedir neler yaşadığımı siz biliyorsunuz, zaten her şeyi de anlattınız. Boşanma kararını ben aldım. Çok mücadele verdim. Tüm detayları zamanı geldiğinde öğreneceksiniz. Bugün defileye çıkacağım ve hiç kimsenin sorularını yanıtlamayacağım. İhanet haberlerini bana yalanladı, gerçekleri ben daha yeni öğrendim. Elimde belgeler var ve onlar yeter. Evleri hiçbir zaman ayırmadık” dedi.

DEMET ŞENER KİMDİR?

11 Nisan 1977 Bursa doğumlu olan Demet Şener Kutluay, Nişantaşı Kız Lisesinden mezun olmuştur. 1995 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında 1. olan Şener “Kahpe Bizans” filmde rol aldı. Daha sonra da Mustafa Altıoklar’ın “Asansör” ve “Hemşo” filmlerinde oynadı. 15 Temmuz 2005 tarihinde milli basketbolcu İbrahim Kutluay'la evlenmdi. Bu evliliğinden 12 Haziran 2006 doğumlu İrem adında bir kız çocuğu ve 27 Mart 2009 doğumlu Ömer isimli oğlu bulunmaktadır.İLGİLİ HABERİbrahim Kutluay kimdir? İbrahim Kutluay ve Demet Şener evliliği bitiyor!İbrahim Kutluay kimdir? İbrahim Kutluay ve Demet Şener evliliği bitiyor!